Lykke - najlepsze smaki lodów

Kalkulator zysków

Lykke

Obecna używana mieszanka

Ilość proszku

Jak przygotowujesz swoją mieszankę?
Wpisz, ile dodajesz proszku w(kg)?

ilość wody

podaj. ile dodajesz wody (w litrach) na powyżej podaną ilość proszku.
Dla mieszanek Lykke sugerowana ilość wody na 1 opakowanie 2,5 kg to 6,25 l wody.

cena za 1 kg proszku

upewnij się, że podajesz cenę za kilogram proszku, a nie za całe opakowanie

gramatura gotowego loda

każdy lokal indywidualnie ustala serwowane gramatury lodów. Przykładowe gramatury dla rozmiarów: mały (100g), średni (120g), duży (150g)

koszt wytworzenia jednej porcji

nie uwzględnia kosztów dodatkowych, np. wafelek, posypki, syropy itp.

= 0 zł *

= 0

Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries,

koszt wytworzenia jednej porcji (brutto)

Stawka Vat

koszty dodatkowe

np. wafelek, posypki, syropy itp.

koszt porcji deseru (całego)

koszt mieszanki + koszty dodatkowe

= 0

= 0

Zalety wynikające
ze współpracy z Lykke

Materiały marketingowe

otrzymasz dostęp do bazy 85 profesjonalnych zdjęć i grafik. Koszt godzinny pracy fotografa to X zł, grafika Y zł, co przy takiej ilości materiałów daje XYZ zł. Zostając naszym klientem masz możliwość wykorzystać te materiały w dowolnej formie (drukowana, na mediach społecznościowych itd.)

Dostawy

zamawiając za 300zł koszty przesyłki płacimy za Ciebie. To oznacza oszczędność 25zł na każdym kartonie, czyli 1zł oszczędności na każdym kilogramie proszku do lodów.

Wsparcie

jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku, chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami i wiedzą, a to podobno bezcenne 😊

Aksamitne, pełne mleka… po prostu najlepsze! Zamiast wierzyć nam na słowo, przekonaj się sam zamawiając pakiet startowy u naszego handlowca lub w sklepie internetowym

Nasze pozostałe marki